/Kepeklenme Önleyici Dermo Shot Bakım
product detail 1

Concept Beauty

Kepeklenme Önleyici Dermo Shot Bakım

1

KEPEK KARŞITI DERMO SHOT BAKIM

KEPEKLİ VE PULLANAN SAÇ TİPLERİ

Kepeğe karşı kesin çözüm

Kepek Önleyici Dermo Shot Bakım, içeriğindeki aktif maddeler sayesinde kepeğin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Ciltte pullu lekelere, saçta ise inatçı kepeklere neden olan mikroorganizmalarla savaşan Kepek Önleyici Dermo Shot Bakım, içeriğinde bulunan bitkisel aktifler ve bileşenler ile zayıf ve cansız saçlara sebep olan saç derisi problemleri ile mücadele eder. Gerekli nemi saç derisine hapsederek saç derisine bakım yapan Kepek Önleyici Dermo Shot Bakım, aynı zamanda nem dengesini sağlayarak saç derisindeki pullanmayı kontrol altına alır ve sağlıklı bir saç derisi için çalışır. Saçların daha canlı, esnek ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİ

* Yağlı saç derisi, kepek, tahriş olmuş saç derisi ve hassas ciltler üzerinde etkili olan aktifler, aşırı yağlı saç derisinde yağlanmayı kontrol altına alıp, saç derisinin doğal sebum dengesine gelmesine yardımcı olur ve doğal pH aralığına getirir. Saçlar kaybettiği hacmini ve ışıltısını geri kazanır.

* İçeriğindeki ardıç ekstratı, saç derisi ve saç kılları için doğal bir temizleyici işlevi görür ve saç derisi sorunlarına neden olan mantarlarla savaşır.

 

ÖNE ÇIKAN İÇERİKLER VE FAYDALARI

Ardıç yağı, kepeklenme başta olmak üzere saç derisi sorunlarında etkilidir. Saç derisindeki yağ üretimini dengeleyerek saçları nemlendirir. Aynı zamanda saç tellerini kökten uca zararlı bileşenlerden arındırarak saçların hızlı ve güçlü bir şekilde uzamasını sağlar.

Kapriloil glisin, sebum üretimini kontrol altında tutmasının yanı sıra cilt üzerindeki zararlı bakterilerin çoğalmasını azaltır ve cildi arındırır.

Xylitylglucoside, cilt bariyerinin su kaybını sınırlandırarak cildi 24 saat içinde güçlendirir ve nemli tutar.

Heksilen glikol, cildi temizlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur.

 

KULLANIMI: Concept Beauty Dermo Saç Bakım Shot’ı tek başına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuanın içine karıştırıp kullanabilirsiniz.

Şampuan ile Kullanım: Dermo Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5-10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım: Kuru ya da nemli saça, şişenin tamamını kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. 20 dk. beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

TÜM İÇERİK: Aqua, Glycerin, Hexylene Glycol, Xylitylglucoside, Capryloyl Glycine, Cocamidopropyl Betaine, Juniperus Communis Fruit Extract, Juniperus Communis Fruit Oil, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Ücretsiz Kargo

750 TL üzeri siparişlerde

Kolay İade

Sadece telefon numarası ile.

Hızlı Kargo

Aynı gün kargolanır.

İade Politikası

Herhangi bir nedenle 60 gün içinde iade