/Hikayemiz

Saç bakımıyla geçen dolu dolu 30 yılın deneyimi ve saçının sağlığı için kalıcı çözümler arayan kişilere özel yaratılan dermo ve kişiselleştirilebilir çözümler…

Uzun yıllar boyunca birbirinden farklı saç türlerini, saç sorunlarını ve kadınların isteklerini öğrenen Sedat Biga, bundan 15 yıl önce kendi markasını yaratmaya karar verdi. Bu fikrin arkasında insanlara sunmak istediği faydanın ve duygusal tatminin yanında saç bakımını kişiselleştirme çabası da yatıyordu.

Dünyanın dört bir yanından temin edilen güvenilir, doğal ve yüksek kaliteli hammaddelerle hazırlanan özel formülleriyle her türlü saç tipine uygun Concept Beauty ürünleri, saç sorunlarına bilim destekli ve profesyonel çözümler sunuyor.

Aynı zamanda hiç bir hayvan üzerinde test edilmeyen, doğaya, hayvana kısacası dünyaya saygı felsefesi ile üretilen Concept Beauty ürünleri, kimi ürünlerinde cam ambalaj kullanarak da doğaya zarar vermemeyi amaçlıyor.

Bilimi merkezine oturtarak profesyonel, doğal ve kalıcı çözümler sunan Concept Beauty, her türlü saç tipine ve saç sorununa uygun kişiselleştirilebilir ürünleriyle saçlarına tutkun insanların hayallerini gerçekleştiriyor.