/Bukle Belirginleştirici Dermo Shot Bakım
product detail 1

Concept Beauty

Bukle Belirginleştirici Dermo Shot Bakım

1

BUKLE BELİRGİNLEŞTİRİCİ DERMO SHOT BAKIM

DALGALI, BUKLELİ VE KIVIRCIK SAÇ TİPLERİ

Tohumların gücü buklelere can veriyor

Concept Beauty Bukle Belirginleştirici Shot, zengin polisakkarit kombinasyonu içeren tamamen bitkisel bir aktiftir. İçeriğinde keten tohumu ve chia tohumu bulunan Bukle Belirginleştirici Shot, saç bütünlüğünden ödün vermeksizin doğal görünümlü bukleler yaratır. Keten ve chia tohumlarının jelleşme ile su tutma kapasiteleri çok yüksek olduğundan saçları nemlendirir ve yumuşatır. Saç tellerine fiberlerin tutucu etkisiyle de saçın dayanıklılığını ve esnekliğini arttırır.

Concept Beauty Bukle Belirginleştirici Shot, keten ve chia tohumlarından gelen mucivezi bir içeriğe sahiptir. Keten tohumları, çoklu doymamış yağ asitleri bakımından zengindir ve önemli seviyelerde protein, diyet lifi, fenolik bileşikler, vitaminler ve mineraller içerir. Bu çok çeşitli içeriğiyle saç köklerini besler, saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur, saça parlaklık ve dayanıklılık verir.

 

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİ

*Her türlü saç tipine uygundur.

* Yüzde 70-80 bağıl nemde ve rüzgârlı havalarda bile buklelerin korunmasını sağlar.

* Saçta elektriklenmeyi de önleyen Bukle Belirginleştirici Shot, saçları nem ve ısı stresinden korur.

* Vitamin, mineral ve yüksek protein içeriği ile saçları beslerken; mikro fiber yapısı sayesinde yıpranan saçları onarır.

 

ÖNE ÇIKAN İÇERİKLER VE FAYDALARI

Chia tohumu, saç liflerine biyo yapışkan özellikli bir film oluşturarak farklı saç tiplerinde doğal görünümlü bukleler oluşturur.

Keten tohumu, zengin içeriğiyle saçları sağlıklı bir şekilde uzatırken, aynı zamanda dayanıklılık kazandırır.

 

KULLANIMI: Concept Beauty Dermo Saç Bakım Shot’ı tek başına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuanın içine karıştırıp kullanabilirsiniz.

Şampuan ile Kullanım: Dermo Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5-10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım: Kuru ya da nemli saça, şişenin tamamını kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. 20 dk. beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

Ücretsiz Kargo

750 TL üzeri siparişlerde

Kolay İade

Sadece telefon numarası ile.

Hızlı Kargo

Aynı gün kargolanır.

İade Politikası

Herhangi bir nedenle 60 gün içinde iade