/Meso Intense Dökülme Karşıtı Şampuan
product detail 1

Meso İntense

Meso Intense Dökülme Karşıtı Şampuan

1

Meso Intense Dökülme Karşıtı Şampuan, Biotin, Procapil , Prodew 500 gibi etkili bileşenlerle formüle edilmiştir. Saç derisini nazikçe temizlerken; saçınızı da parlak, yumuşak ve sağlıklı hale getirir. Saç ekimi operasyonlarından sonra da kullanıma uygun olan Meso Intense Dökülme Önleyici Şampuan, içeriğinde bulunan doğal koruyucu sistemle saçları yeniler, saç köklerini canlandırır ve saç yoğunluğunu arttırır.

 

Procapil %1: Erkek tipi saç dökülmesi de denilen; DHT(dihidrotestosteron)’nin saç köklerine etki edip dökülmesine neden olmasının önüne geçer, yeni saç oluşumunu destekler ve saç köklerindeki kan akışını arttırarak köklerini uyarır, hücrelerin yaşlanmasını yavaşlatır.

Prodew 500: Bir aminoasit karışımıdır. Saçların nemini korumasını, güçlü bir yapıya sahip olmasını, yüzey hasarının tamir edilmesini ve renk korumasını sağlamaktadır.

 

Saw Palmetto: Cüce Palmiye adı da verilen bu bitki DHT’nin doğal yollar ile baskılanmasını sağlayarak saç dökülmesini önlemeye katkıda bulunur.

 

Vitamin E: Yaşlanma karşıtı özelliği ile saç ve cilt sağlığını koruyan güçlü bir antioksidandır. Kan damarlarını genişletme özelliği ile saç köklerine daha fazla kan akışını sağlayarak saçların hızlı uzamasını sağlar.

 

Vitamin B5(Pantotenik Asit): Yeni hücre oluşumunu destekleyen bir provitamin türüdür. Vitamin B5; cılız saçları canlandırır, saçların hızlı büyümesini ve gürleşmesi teşvik eder. Su tutan molekül olma özelliği ile saçların üst tabakasındaki boşlukları doldurarak saçları onarır ve dolgunlaştırır.

 

Ücretsiz Kargo

750 TL üzeri siparişlerde

Kolay İade

Sadece telefon numarası ile.

Hızlı Kargo

Aynı gün kargolanır.

İade Politikası

Herhangi bir nedenle 60 gün içinde iade