/Dermohill Saç Bakım Serumu
product detail 1

Dermohill

Dermohill Saç Bakım Serumu

1

Dermohill Saç Bakım Serumu

Dermohill Saç Bakım Serumu, zayıf, yıpranmış ve kimyasal işlem görmüş saçların yapılandırılmasına ve onarılmasına yardımcı olur. Saça ekstra parlaklık ve canlılık verir, ihtiyaç duyduğu nemi yeniden kazandırarak bakım yapar. Saçın kolay taranmasını ve kırıkların onarılmasını sağlar.

ARGAN OIL

Dermohill Saç Bakım Serumu, zayıf, yıpranmış ve kimyasal işlem görmüş saçların yapılandırılması ve onarılmasına yardımcı olur. Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saça ekstra parlaklık ve canlılık verir, ihtiyaç duyduğu nemi yeniden kazandırarak bakım yapar. İçeriğindeki Argan Yağı ve özel aktifler, saçın kolay taranmasını ve kırıkların onarılmasını sağlar. Uygulama sırasında ve sonrasında saçta ve elde yapışkanlık hissi bırakmaz.

 

Kullanım Şekli

Birkaç damla serumu avucunuza damlatın ve saçların uçlarına gelecek şekilde masaj yaparak uygulayın. Günlük olarak, nemli veya kuru saçlara uygulanabilir

 

Uyarılar

Sadece harici kullanım içindir. Gözlerle temas ettirmeyiniz. Gözle temas halinde hemen bol su ile durulayınız. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

 

İçindekiler

Cyclopentasiloxane / Dimethiconol, Cyclopentasiloxane, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol Acetate, Parfum

Ücretsiz Kargo

750 TL üzeri siparişlerde

Kolay İade

Sadece telefon numarası ile.

Hızlı Kargo

Aynı gün kargolanır.

İade Politikası

Herhangi bir nedenle 60 gün içinde iade