/Dökülme Önleyici Saç Bakım Shot’ı
product detail 1

Concept Beauty

Dökülme Önleyici Saç Bakım Shot’ı

1

DÖKÜLME ÖNLEYİCİ DERMO SHOT BAKIM

DÖKÜLEN VE ZAYIF SAÇ TİPLERİ

Kaybettiğiniz saçları geri kazanın

Concept Beauty Dökülme Önleyici Dermo Shot, genetik faktörler, stres ya da beslenme alışkanlığı gibi farklı nedenlerle ortaya çıkan yoğun, hızlı ve ani saç dökülmelerine karşı etkilidir. Ginseng, sarımsak, ısırgan, nane ve cüce palmiyeden elde edilmiş bitkisel bileşenler ve Provitamin B5 sayesinde kök hücre foliküllerinin yeniden aktifleşmesini destekleyerek hücre ölümlerinin önüne geçmeye yardımcı olur. Kök hücrelerinin anajen (büyüme) fazı daha hızlı geçmeleri sebebiyle saç folikülleri daha iyi beslenir. Aynı zamanda dökülmeyi hızlandıran saç derisi iritasyonunu azaltmaya da yardımcı olan Concept Beauty Dökülme Önleyici Dermo Shot, saçları onarma özelliğine de sahiptir.

 

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİ

* Yüzde 99’dan daha fazla doğal içeriğe sahiptir.

* “Minoxidil” gibi ilaç etken maddeleri bulundurmadığı için hormonal dengeyi bozmaz.

* Sadece saç dökülmesini engellemekle kalmaz aynı zamanda yeni saç çıkarma ve saç yoğunluğunu arttırmak için de formüle edilmiştir.

* Concept Beauty Saç Fırçası ile kullanıldığında etki alanı ve etki yüzeyi artar, çok daha etkin sonuç sağlar.

 

ÖNE ÇIKAN İÇERİKLER VE FAYDALARI

Ginseng, bileşenleriyle saç dökülmesini önler. Bir tarafta zayıflamış saç köklerini canlandırırken diğer taraftan saçı daha dayanıklı hale gelir.

Cüce palmiye, vücutta fazla salgılanan DHT (dihidrotestosteron) hormonunun (saç dökülmesinin en büyük nedenlerinden biridir) oluşumunu azaltır.

Provitamin B5, anajen fazını uzatır ve daha uzun saç elde edilmesini sağlar. Saç ucu kırılmalarını azalttığı gibi, dökülmeleri de durdurur.

Isırgan ekstratı, saç köklerini ve hücreleri uyarıcı etkisi olmasından dolayı dökülen saçların yeniden çıkmasını sağlar.

Bitkisel aminoasit ve Glisin aminoasidi, daha güçlü, daha kalın saç telleri oluşturmaya yardımcı olur ve saç uzamasını sağlar.

 

KULLANIMI: Concept Beauty Dermo Saç Bakım Shot’ı tek başına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuanın içine karıştırıp kullanabilirsiniz.

 

Şampuan ile Kullanım: Dermo Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5-10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım: Kuru ya da nemli saça, şişenin tamamını kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. 20 dk. beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

 

TÜM İÇERİK: Aqua, Glycerin, Mentha Piperita Oil, Panthenol, Xanthan Gum, Caffeine, Panax Ginseng Extract, Allium Sativum Oil, Urtica Dioica Oil, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Acetyl Tyrosine, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zinc Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Metabisulphite.

 

Ücretsiz Kargo

750 TL üzeri siparişlerde

Kolay İade

Sadece telefon numarası ile.

Hızlı Kargo

Aynı gün kargolanır.

İade Politikası

Herhangi bir nedenle 60 gün içinde iade