/Keratinli Saç Bakım Shot’ı
product detail 1

Concept Beauty

Keratinli Saç Bakım Shot’ı

1

KERATİNLİ DERMO SHOT BAKIM

KİMYASAL İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇ TİPLERİ

Yıpranmış saçlar artık eski gücü ve parlaklığında

Concept Beauty Keratinli Dermo Hair Shot, GDO içermeyen hidrolize mısır, buğday ve soya proteinleri sayesinde saç folikülleri üzerindeki hasarları onarır, saçı pürüzsüzleştirir ve saç yıpranmalarını ortadan kaldırır. Hidrolize proteinler, saçın doğal nem faktöründen sorumludur ve bu da saçın nemli gözükmesi aynı zamanda elastik yapısı için kritik bir öneme sahiptir.

Concept Beauty Keratinli Dermo Hair Shot’ın içinde bulunan keratin proteinler, saçı dirençli, güçlü ve dış etkilere karşı dayanıklı hale getirir. Proteinler, kütikül tabakasına yapışarak bir film oluşturur ve saçın nemli kalarak daha yumuşak ve memnun edici bir dokuya kavuşmasını sağlar. Özel olarak formüle edilen mineral kompleks, saçın temel yapı taşlarını destekleyerek ihtiyacı olan bakımı sağlar. Aynı zamanda saçların elektriklenmesini de engelleyerek pürüzsüz, daha düz ve akan saçlar yaratır.

 

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİ

* Formülünde bulunan bitkisel ve hayvansal keratinler, yıpranmış saç üzerindeki hasarı onarır.

* Kütikül hasarlarını önler, kırık uçları giderir.

* Özel olarak formüle edilen mineral kompleks içerisinde çinko, bakır, magnezyum, demir ve silisyum minerali bulunur.

 

ÖNE ÇIKAN İÇERİKLER VE FAYDALARI

Keratin, saç telindeki pulcukları kaplayarak koruyucu bir kalkan oluşturur ve kimyasal işlemlerin etkisini azaltır. Ayrıca saç hücresine nüfuz ederek, saçı içten dışa onarır ve güçlendirir.

Çinko, saçların onarılmasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar.

Silisyum, kalın ve sağlıklı saç büyümesini desteklerken, saça ışıltı ve parlaklık kazandırır.

Magnezyum, protein sentezinde rol oynar ve üç yüzden fazla enzimin yapısında yer alır bu nedenle de saç kalitesinin oluşması ve korunmasında etkin bir rol oynar.

 

KULLANIMI: Concept Beauty Dermo Saç Bakım Shot’ı tek başına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuanın içine karıştırıp kullanabilirsiniz.

Şampuan ile Kullanım: Dermo Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5-10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım: Kuru ya da nemli saça, şişenin tamamını kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. 20 dk. beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

TÜM İÇERİK: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Saccharomyces/Zinc Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Keratin, Cocamidopropyl Betaine, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid


 

Ücretsiz Kargo

750 TL üzeri siparişlerde

Kolay İade

Sadece telefon numarası ile.

Hızlı Kargo

Aynı gün kargolanır.

İade Politikası

Herhangi bir nedenle 60 gün içinde iade