/Koruyucu Dermo Saç Bakım Shot’ı
product detail 1

Concept Beauty

Koruyucu Dermo Saç Bakım Shot’ı

1

KORUYUCU DERMO SAÇ BAKIM SHOT’I

BOYALI, RÖFLELİ VE PERMALI SAÇ TİPLERİ

Çevresel faktörlere “GSP-T Aktif”ten koruma kalkanı

Concept Beauty Koruyucu Bakım Shot’ı, fiziksel ve kimyasal stres faktörlerine karşı tüm saç tiplerini korumak için yenilikçi aktiflerle geliştirildi. Pinot Noir üzümünden elde edilen “procyanidin” ile geliştirilen GSP-T aktifi, çevresel stres ve kimyasal uygulamalardan kaynaklanan hasarlara karşı saçı korur. Boyalı saçın; yıkama, deniz suyu ve ultraviole (UV) radyasyonundan dolayı yıpranıp solmasını engeller, renk tutunurluğunu ve kalıcılığını arttırır. Saç boyası ve perma uygulamasının saç derisinde yol açtığı iritasyonu iyileştirir.

 

FARK YARATAN ÖZELLİKLER

* GSP-T, suda çözünür İsviçre üzüm çekirdeği Procyanidin’leri ve yağda çözünür doğal Tocopherol’u birleştiren güçlü bir antioksidan kompleksidir.

* GSP-T kompleksi, saçın güneşin UV ışınlarına karşı korunmasına, saç kurutucuların saça olan etkilerini azaltmaya, saç renginin solmasını engellemeye ve saçın yağ dengesinin korunmasına yardımcı olur.

* Koruyucu Saç Bakım Shot’ı, UV’ye bağlı saç hasarını azaltmaya yardımcıdır.

 

ÖNE ÇIKAN İÇERİKLER VE FAYDALARI

Procyanidin, saç köklerini besleyerek kuvvetlendirir.

Tocopherol, ultraviole radyasyonu, hava kirliliği, ağır metaller gibi çevresel faktörlere karşı saçları korur.

 

KULLANIMI: Concept Beauty Dermo Saç Bakım Shot’ı tek başına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuanın içine karıştırıp kullanabilirsiniz.

Şampuan ile Kullanım: Dermo Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5-10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım: Kuru ya da nemli saça, şişenin tamamını kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. 20 dk. beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

TÜM İÇERİK: Aqua, Glycerin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Ethyl Alcohol, Cocamidopropyl Betain, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Ücretsiz Kargo

750 TL üzeri siparişlerde

Kolay İade

Sadece telefon numarası ile.

Hızlı Kargo

Aynı gün kargolanır.

İade Politikası

Herhangi bir nedenle 60 gün içinde iade