/Yapılandırıcı Saç Bakım Shot’ı
product detail 1

Concept Beauty

Yapılandırıcı Saç Bakım Shot’ı

1

YAPILANDIRICI DERMO SHOT BAKIM

ZAYIF, MAT, KIRILMIŞ/TELLENMİŞ SAÇ TİPLERİ

Saç onaran zeki formül

Saçlar, gerek saç açma veya boyama işlemleri gibi kimyasal uygulamalar, gerek güneş, hava kirliliği ve deniz tuzu gibi çevresel faktörler gerekse de tarak ve fön uygulaması gibi fiziksel hasarlar yüzünden yıpranır ve zarar görür. Concept Beauty Yapılandırıcı Dermo Hair Shot, formülünde yer alan “Smart Wheat Protein” sayesinde zarar görmüş, yıpranmış saçları onarır. Saç direncini, kuvvetini, gücünü ve elastikiyetini geliştirir. Şampuanın derin temizleme aktivitesini arttırır. Saçın dıştan içe tüm tabakalarında aktif görev alır. Saç tellerine nüfuz ederek, saç tellerini besler ve restore eder.

İç korteks tabakasında saçın canlılığını arttırır, günlük bakımı yapar, dış ortam etkenlerine (strese) karşı koruma sağlar, saç yaşlanmalarını geciktirir. Dış kütiküllerde yüzeyi pürüzsüzleştirerek, tarama kolaylığı sağlar. Saçların birbirine dolanmasını engeller ve yüzeyini onarır. Aynı zamanda pürüzsüz, ipeksi ve nemli bir saç yapısı için de çalışır.

 

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİ

* Smart Wheat Protein Complex, saça nüfuz ederek saçı onarmaya yardımcı olur.

* Kırılmaları azaltır, kırık uçları onarır.

* Saçın kırılmalara karşı direncini artırır.

* Saç açma işlemlerinin ve kimyasal işlemlerin neden olduğu hasarı onarır.

* Parlaklığı arttırır ve tarama kolaylığı sağlar.

 

KULLANIMI: Concept Beauty Dermo Saç Bakım Shot’ı tek başına saçınıza uygulayabileceğiniz gibi, Concept Beauty Şampuanın içine karıştırıp kullanabilirsiniz.

Şampuan ile Kullanım: Dermo Shot’ı karıştırılmış Concept Beauty Şampuanı saçınızı ıslattıktan sonra saç derinizden başlayıp masaj yaparak uygulayın. Şampuanı 5-10 dk. beklettikten sonra saçınızı artık iyice durulayabilirsiniz. Bu işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Tek Başına Kullanım: Kuru ya da nemli saça, şişenin tamamını kısa mesafeden sıkarak uygulayın. Saç diplerinden başlayarak masaj yaparak saçınıza yedirin. 20 dk. beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

TÜM İÇERİK: Aqua, Glycerin, Triticum Vulgare Germ Extract, Cocamidopropyl Betaine, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Ücretsiz Kargo

750 TL üzeri siparişlerde

Kolay İade

Sadece telefon numarası ile.

Hızlı Kargo

Aynı gün kargolanır.

İade Politikası

Herhangi bir nedenle 60 gün içinde iade